Dom weselny

Sala Bankietowa Adriatico może pomieścić nawet do 150 osób. Wysokie wnętrze nadaje niepowtarzalny charakter sali. Całość wnętrza jest klimatyzowana. Lustra przymocowane do sufitu, kryształowe żyrandole, oraz krzesła w stylu Ludwika XVI tworzą niesamowity klimat.
Bezpośrednie wyjście do ogrodu, w którym znajduje się fontanna oraz drewniana altana daje poczucie jeszcze bliższego kontaktu z naturą.
To pełne uroku miejsce idealne jest na romantyczne wieczory, i towarzyskie spotkania. Sala balowa jest doskonałym miejscem do organizacji wesel, bankietów i imprez firmowych.
Posiadamy również mniejszą salę, która umieszczona jest w niezależnej części naszego obiektu.
Są tu organizowane kameralne przyjęcia (40 osób). Atutem tej sali jest ''Drink Bar'' w którym profesjonaliści na życzenie przygotowują kolorowe drinki.
Dużym atutem jest fakt, iż w naszym obiekcie może odbywać się tylko jedno przyjęcie.
Mała sala jest alternatywą w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych lub chwilą odpoczynku dla Naszych gości weselnych, by mogli w zaciszu zrelaksować się przed kolejnym blokiem tanecznym.

Nasze atuty:

Na państwa życzenie organizujemy na małej sali "Drink Bar" i "Wiejski Stół " z prawdziwie staropolską kuchnią, zawierający takie potrawy jak: wiejską szynkę z nogą, smalec, wiejską kiełbasę, kaszankę, ogórki kiszone, warzywa i owoce.

  •  W trakcie przyjęć w cenę wliczone jest 5 ciepłych posiłków.
  • Dania nie są porcjowane tylko podawane na półmiskach.
  • Napoje zimne i gorące podawane są bez ograniczeń.
  • Na życzenie klienta wszystkie potrawy po imprezie zostają spakowane.
  • Dysponujemy dużym parkingiem.
  • Posiadamy pięknie urządzony apartament, który w dniu przyjęcia udostępniamy Młodej Parze jako mały prezencik od "Adriatico" na noc poślubną.

Budynek AdriaticoBudyneknek Adriatico Budynek Adriatico budynek adriatico

Sala weselna

Andrespol ul. Rokicińska 102b tel.: 0-42 649 96 53 kom.: 0-506 813 729